Lundbybadet - Gruppträning
År 2024, Vecka 18
Måndag
Intygsbad 50 min
08:20
Intygsbad 50 min
09:15
Funktionell Träning 45 min
09:30
Vattengympa 45 min
10:15
Funktionell Träning 60 min
11:00
Vattenfys 50 minuter
12:00
Intygsbad 50 min
12:05
Gyminstruktion 60 min
12:30
Småbarnssim
13:00
Vattengympa 45 min
13:05
Gyminstruktion 60 min
14:00
Småbarnssim
14:00
Småbarnssim
15:00
Junior
16:00
Vattengympa 45 min
16:10
Vattenstyrka 30 min
17:05
Cykel 45 min
17:30
Step & Styrka 55 min
17:30
Box 75 min
18:35
Yoga 60 min
18:35
Tisdag
Intygsbad 50 min
07:00
Funktionell Träning Bas 45 min
10:15
Gympa 45 min
11:15
Vattengympa Bas 40 min
12:10
Småbarnssim
13:00
Gyminstruktion 60 min
14:00
Gyminstruktion 60 min
15:00
Vattengympa 45 min
15:10
Cirkelträningspass - Blidväders utegym
16:00
Gyminstruktion 60 min
16:00
Junior bassäng
16:00
Avancerad Step 55 min
17:30
Cykel 45 min
17:40
Styrka Puls Mage 30 min
18:35
Yoga 75 min
18:35
Vattengympa 45 min
19:10
Core 30 min
19:15
Onsdag
Gyminstruktion 60 min
10:00
Instruktör på gymmet
10:00
Småbarnssim
10:20
Funktionell träning/Tabata 60 min
10:30
Vattengympa 45 min
10:30
Intygsbad 50 min
11:25
Småbarnssim
11:40
Gympa 45 min
11:45
Vattenfys 50 minuter
11:50
Yoga 60 min
12:00
Gyminstruktion 60 min
14:30
Familjeträning 45 min
15:00
Vattengympa 45 min
15:05
Ungdomsträning i gymmet
17:00
Torsdag
Vattengympa 45 min
07:00
Funktionell Träning 45 min
09:30
Cykel Bas 30 min
10:30
SHiNE Dance Fitness 45 min
11:15
Cirkelträningspass - Blidväders utegym
12:00
Vattengympa Bas 40 min
12:10
Småbarnssim
13:00
Yinyoga 45 min
14:00
Junior
16:00
Vattengympa 45 min
16:15
Dansmix bas 60 min
17:00
Styrka 55 min
17:00
Vattengympa 45 min
17:15
Core/rörlighet 45 min
18:05
Vattenstyrka 30 min
18:10
Yinyoga 60 min
18:20
Zumba Fitness® 55 min
19:00
Fredag
Instruktör på gymmet
09:00
Yoga Bas 60 min
10:30
Vattenfys 50 minuter
12:00
Intygsbad 50 min
12:10
Småbarnssim
13:00
Vattengympa 45 min
13:10
Intygsbad 35 min
14:10
Vattengympa 45 min
16:15
SHiNE Dance Fitness 55 min
16:30
Specialpass 60 min
16:30
Vattenharmoni 30 min
17:10
Aqua Zumba 45 minuter
18:00
Lördag
Vattengympa 45 min
09:00
Karate Aerobic 45 min
10:00
Vattengympa 45 min
10:05
Core/rörlighet 45 min
11:00
Vattenstyrka 30 min
11:00
Zumba Fitness® 55 min
11:00
Stretch 30 min
11:50
Vattengympa 45 min
16:50
Söndag
Styrka 55 min
10:30
Avancerad Step 55 min
11:40
Cykel 45 min
11:40
Core 25 min
12:40
Yoga 45 min
16:00
Yinyoga 60 min
17:00